(ارزیابی پیمانکاران كالا و خدمات)

ارزيابي پیمانکاران کالا و خدمات با هدف گزينش متقاضیان توانمند و ارتقا توان آنها در جهت تامين نيازهاي سازمان در بخشهاي كالا و خدمات ، روشي نظام مند مي باشد كه در جهت افزايش اطمينان متقاضیان ، بهبود كيفيت تامين ، كاهش قيمت تمام شده ، حذف انحصار و ايجاد فضاي رقابتي بين متقاضیان ايجاد گرديده است .

در همين راستا ،‌ بمنظور ارزيابي توان پیمانکاران كالا و خدمات تا سقف معاملات متوسط ، پرسشنامه اي با در نظر گرفتن شاخص هاي مرتبط با فرآيند تامين ايجاد گرديده است كه متقاضیان محترم مي بايست پرسشنامه الكترونيكي مربوطه را تكميل نمايند . همچنين ارزيابي متقاضیان در سطح معاملات عمده نيز با توجه به ماهيت و موضوع هر مناقصه بصورت مجزا صورت مي پذيرد .

خواهشمند است قبل از تکمیل و ارسال مدارك پرسشنامه ، به نكات زير توجه فرماييد :(راهنمای ورود و ثبت اطلاعات در سیستم)

ورود به سیستم از طریق زیر انجام می گیرد:

در صفحه اصلی بخش ثبت نام جدید سپس با توجه به نوع موضوع پیمانکاری تامین کنندگان کالا یا تامین کنندگان خدمات را انتخاب کنید. پس از این مراحل به صفحه ورود اطلاعات شرکت وارد می شوید. در این صفحه متقاضی بایستی نسبت به ورود اطلاعات خواسته شده و تعیین رمز عبور اقدام نماید. کد اقتصادی یا شناسه ملی شرکت که در این صفحه ثبت می شود توسط سیستم به عنوان نام کاربری شرکت متقاضی گرفته می شود.لازم است این اعداد را برای ورود مجدد به سیستم به خاطر بسپارید. (توجه فرمائید فقط نیاز به ورودی یکی از آیتم های کد اقتصادی یا شناسه ملی یا پست الکترونیکی می باشد)

در این صفحه بایستی کلیه صفحات اساسنامه شرکت به همراه آخرین تغییرات روزنامه رسمی اسکن شده در سیستم بارگذاری گردد. در پایان تکمیل اطلاعات این صفحه روی دکمه ذخیره کلیک کنید. در این هنگام شماره کلیه صفحات برای تامین کنندگان کالا (10 صفحه) و برای تامین کنندگان خدمات (11 صفحه) در بالای صفحه نمایش داده شده و این صفحه به عنوان صفحه یک می باشد. ورود به صفحات بعدی(2 به بعد) با کلیک بر روی شماره هر صفحه امکانپذیر است. ترتیب ورود اطلاعات صفحات الزامی نمی باشد

پس از تکمیل اطلاعات بطور کامل توسط شرکت متقاضی، با ثبت نهایی ویرایش و تغییر اطلاعات برای شرکت غیرممکن می شود و ارزیاب برای شرکتهائی که ثبت نهائی شده اند اقدام به بررسی و برای تامین کنندگان خدمات امتیازدهی می نماید

در زمان بررسی پرونده در صورت ناقص بودن و یا وجود اشکال در ورود اطلاعات و مستندات توسط شرکت متقاضی، ارزیاب موارد را برای هر صفحه بطور جداگانه در موارد اصلاحی وارد می نماید.

به همین منظور شرکت متقاضی یک هفته پس از ثبت نهائی بایستی اقدام به پیگیری روند ارزیابی پرونده خود نموده و با مراجعه به سیستم و وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور خود ( که در بالا اشاره شد.) وارد صفحات پرونده خود شده و با مراجعه به بخش موارد اصلاحی در سمت چپ بالای صفحه از نواقص پرونده خود مطلع شده و نسبت به تکمیل آن اقدام و مجدداً ثبت نهایی نماید

پس از انجام ارزیابی تامین کنندگان کالا توسط ارزیاب، نسبت به هماهنگی و بازدید از خط تولید و سایر موارد آنان اقدام می شود و برای تامین کنندگان خدمات ، پس از انجام ارزیابی، امتیاز شرکت پیمانکار در بخش صفحه اول پس از ورود درج و پیمانکار قادر به مشاهده آن می باشد(نحوه امتیازدهی)

دریافت فایل نحوه امتیازدهی به پیمانکاران
ثبت اطلاعات در پرسشنامه الکترونیکی